Четвер, 2 травня

2 травня

"Лаціо" принизив "Рому" в римському дербі: відеоогляд

У матчі 26-го туру чемпіонату Італії "Лаціо" розгромив "Рому" з рахунком 3:0. Зустріч відбулася в Римі на стадіоні "Олімпіко".

Рахунок був відритий на 12-й хвилині, відзначився Кайседо. У другому таймі перевагу "орлів" збільшив Іммобіле, який реалізував пенальті. Остаточний рахунок перед свистком на перерву встановив Катальді.

Завдяки перемозі "Лаціо" вийшов на шосте місце в турнірній таблиці Серії А, набравши 41 очко. "Рома" залишилася на п'ятій позиції, маючи в активі 44 очки.

"Лаціо" - "Рома" - 3:0 (1:0)

Голи: Кайседо (12), Іммобіле (73, з пенальті), Катальді (89)

"Лаціо": Стракоша, Баштуш, Ачербі, Раду, Марушич, Милинкович-Савич, Лейва, Луїс Альберто (Пароло, 70), Луліч, Кайседо (Іммобіле, 64), Корреа (Катальді, 78).

"Рома": Ольсен, Флоренці, Фасіо, Жезус, Коларов, Крістанте, де Россі (Пасторе, 66), Пеллегріні, Дзаньоло (Перотті, 61), Джеко, Ель-Шаараві (Шик, 82).

Попередження: Жезус (5), Луліч (55), Фасіо (72), Милинкович-Савич (77), Катальді (90), Коларов (90), Раду (90), Джеко (90).

Вилучення: Коларов (90).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Рома" обіграла "Порту" в Лізі чемпіонів.