7 травня

6 травня

5 травня

Без шансів: "Челсі" розгромив "Динамо" в Лізі Європи - відеоогляд

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи київське "Динамо" на виїзді програло лондонському "Челсі" з рахунком 0:3.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Челсі" - "Динамо".

Рахунок був відкритий на 17-й хвилині зустрічі, відзначився Педро, який увірвався в штрафну, обігрався з Жиру, і з близької відстані переграв Бойко. Той самий Педро міг оформити хет-трик ще до перерви, але динамівців виручив Бойко.

В середині другого тайму англійці збільшили перевагу в рахунку завдяки прекрасному удару Вілліана зі штрафного. У кінцівці зустрічі кияни створили єдиний момент за матч, але Сідклей з близької відстані головою пробив неточно. На 90-й хвилині Хадсон-Одоі з пасу Лофтус-Чіка довів рахунок до розгромного.

ЧЕЛСІ - ДИНАМО: ВІДЕО ГОЛІВ

Матч-відповідь відбудеться в Києві 14 березня.

"Челсі" Англія - "Динамо" Київ Україна - 3:0 (1:0)

Голи: Педро (17), Вілліан (65), Хадсон-Одоі (90)

"Челсі": Аррісабалага, Крістенсен, Алонсо, Дзаппакоста, Давид Луїз, Ковачич, Жоржиньо (Канте, 62), Педро, Барклі (Лофтус-Чик, 62), Вілліан (Хадсон-Одоі, 78), Жиру.

"Динамо": Бойко, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Шабанов, Сидорчук, Шепелев, Шапаренко, Циганков, Буяльський (Сідклей, 71), Русин (Гармаш, 66).

Попередження: Шепелев (9), Буяльський (41).