Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Не вистачило 0,3 секунди: український біатлоніст ледь не створив сенсацію на чемпіонаті світу

Український біатлоніст Дмитро Підручний зупинився за крок від медалі в спринтерській гонці чемпіонату світу з біатлону, який проходить у Остерсунді. Українець завершив гонку на четвертому місці.

Підручний пройшов обидва вогневі рубежі без промахів, а до бронзової медалі, яка дісталася французу Кантену Фійону-Майє, українцеві не вистачило лише 0,3 секунди. Відставання Підручного від переможця гонки склало 16,8 секунди.

Перемогу у спринті відсвяткував норвежець Йоханнес Бе, який став чотириразовим чемпіоном світу. Срібну медаль виграв росіянин Олександр Логінов.

Що стосується інших українців, то Руслан Ткаленко фінішував 41-м, Артем Тищенко - 81-м, а Віталій Труш - 94-м.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З БІАТЛОНУ 2019: КАЛЕНДАР ТА РЕЗУЛЬТАТИ ВСІХ ГОНОК

Раніше "Апостроф" також повідомляв про результати жіночого спринту на чемпіонаті світу.