Четвер, 2 травня

2 травня

Українські біатлоністи фінішували в першій п'ятірці в одиночній естафеті чемпіонату світу

Українські біатлоністи Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний зайняли п'яте місце в одиночній змішаній естафеті на чемпіонаті світу в шведському Остерсунді.

Українська пара допустила п'ять промахів, але обійшлася без штрафних кіл, і пройшла дистанцію за 36 хвилин 24 секунди, програвши переможцю 41 секунду. Перше місце зайняли норвежці Марті Рейселанд і Йоганнес Бе. Другими стали італійські спортсмени Доротея Вірер і Лукас Хофер. У трійку призерів також увійшли представники Швеції Ханна Еберг і Себастіан Самуельсон.

1. Марте Рейселанд/Йоганнес Бе (Норвегія) - 35.43,2 (0+6).

2. Доротея Вірер/Лукас Хофер (Італія) - +13,4 (0+5).

3. Ханна Еберг/Себастіан Самуельсон (Швеція) - +20,0 (0+8).

...

5. Анастасія Меркушина/Дмитро Підручний (Україна) - +41,5 (0+5).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українець Підручний сенсаційно виграв золоту медаль чемпіонату світу з біатлону.