25 квітня

24 квітня

23 квітня

22 квітня

Українські стрілки феноменально виступили на чемпіонаті Європи: опубліковано фото

Збірна України завоювала дві золоті медалі на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї, який проходить в Хорватії.

Павло Коростильов в стрільбі з дистанції 10 метрів став найкращим у вправі ПП-3. Українець вибив 241,3 очка і випередив серба Даміра Мікеца (239,9), а також італійця Джузеппе Джордано (219,4).

У стрільбі з пістолета серед змішаних команд золоті нагороди завоювали Олена Костевич і Олег Омельчук. Результат українців в фіналі - 486 очок. У боротьбі за "золото" наш дует випередив представників Росії (485,1 очко) і Сербії (418,6).

Фото - Федерація стрільби України.

Раніше "Апостроф" також повідомляв про те, що українська велосипедистка здобула золоту медаль на престижному турнірі.