Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Команда українця Зінченка несподівано програла в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

У Лондоні відбувся перший матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів, в якому місцевий "Тоттенхем" приймав "Манчестер Сіті". Зустріч завершилася перемогою "шпор" з рахунком 1:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Тоттенхем" - "Манчестер Сіті".

Зустріч проходила на високих швидкостях з невеликою перевагою "Манчестер Сіті". "Городяни" володіли ініціативою, проте не змогли забити навіть одного м'яча.

Єдиний гол в матчі забив кореєць Сон, який скористався передачею Еріксена на 78-й хвилині зустрічі. Цікаво, що в першому таймі "Манчестер Сіті" отримав право на пенальті, проте Агуеро не зумів переграти Льоріса.

ТОТТЕНХЕМ - МАНЧЕСТЕР СІТІ: ВІДЕО ГОЛІВ

Зазначимо, що українець Олександр Зінченко, який виступає за "Манчестер Сіті", зустріч пропустив через травму.

Нагадаємо, що гра-відповідь пройде 17 квітня в Манчестері.