Четвер, 18 квітня

17 квітня

Аякс-Ювентус: онлайн відео голів

В Амстердамі відбувся матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів, в якому місцевий "Аякс" приймав італійський "Ювентус". Гра завершилася внічию - 1:1.

На "Апострофе" пройшла онлайн-трансляція зустрічі нідерландської та італійського клубів.

У першому таймі гостей вперед вивів точний удар лідера команди Кріштіану Роналду, який замкнув м'який навіс у штрафному суперника.

Одразу після перерви господарі поля рахунок зрівняли. Вдалося це Нерешу, який завершив ідеальну атаку нідерландського клубу точним ударом.

Нагадаємо, на попередній стадії Ліги чемпіонів "Аякс" сенсаційно пройшов "Реал", А "Ювентус" вибив з боротьби "Атлетіко".

Раніше "Апостроф" повідомляв, що фанати "Аякса" влаштували нічний кошмар для Роналду і компанії.