Вівторок, 23 квітня

23 квітня

22 квітня

Формула-1: Хемілтон став переможцем Гран-прі Китаю, Mercedes зробив золотий дубль

У Китаї відбувся 3-й етап чемпіонату світу Формули-1. Переможцем гонки став британський пілот Mercedes Льюїс Хемілтон.

Хемілтон подолав дистанцію за 1 годину 32 хвилини 6 секунд. Друге місце зайняв його партнер по команді фін Валттері Боттас, який поступився переможцеві 6,5 секунд. У призову трійку також увійшов німецький пілот Ferrari Себастьян Феттель, який відстав від Хемілтона на 13,7 секунд.

Завдяки перемозі Хемілтон вийшов на перше місце в загальному заліку, набравши 68 очок. Друге місце займає Боттас (62), на третій позиції знаходиться Макс Ферстаппен (39).