НБУ:USD  39.40

11 травня

10 травня

ПСЖ з рекордним рахунком принижений в чемпіонаті Франції: відеоогляд

У матчі 32-го туру чемпіонату Франції ПСЖ на виїзді програв "Ліллю" з рахунком 1:5.

Парижани пропустили гол вже на 7-й хвилині в результаті автоголу Меньє. Але всього через кілька хвилин рахунок зрівняв Бернат. На 36-й хвилині Бернат залишив ПСЖ в меншості, отримавши червону картку. У другому таймі "Лілль" використовував чисельну перевагу, відправивши у ворота суперника чотири м'ячі.

Для ПСЖ ця поразка стала найбільшої в чемпіонаті Франції з 2 грудня 2000 року. Тоді клуб поступився "Седану" також з рахунком 1:5.

Незважаючи на поразку паризький клуб продовжує лідирувати в турнірній таблиці Лізі 1, випереджаючи "Лілль" на 17 очок. Щоб оформити черговий чемпіонський титул ПСЖ досить набрати два очки в останніх семи матчах.

"Лілль" - ПСЖ - 5:1 (1:1)

Голи: Меньє (7, автогол), Пепе (55), Бамба (65), Габріел (71), Фонте (84) - Бернат (11)

"Лілль": Меньян, Сумаоро (Габріел, 45), Коне, Фонте, Челік, Шека (Сумаре, 69), Тіаго Мендес, Бамба, Іконі (Руй Фонте, 66), Пепе, Ремі.

ПСЖ: Ареола, Дані Алвес, Бернат, Тіаго Сілва (Керер, 16), Меньє (Діабі, 24), Дракслер (Курзава, 85), Верратті, Кімпембе, Паредес, Дагба, Мбаппе.

Попередження: Тіаго Мендес (45), Мбаппе (45), Дракслер (77), Верратті (81).

Вилучення: Бернат (36).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що футболіст ПСЖ зробив промах століття.