Пʼятниця, 19 квітня

18 квітня

Українська спортсменка завоювала золоту медаль на престижному турнірі: опубліковано відео

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх завоювала золоту медаль в стрибках у висоту на етапі "Діамантової ліги", який проходить в катарській Досі.

Магучіх підкорила висоту в 1,96 метра, що стало найкращим результатом в її кар'єрі. Крім того, українка стала наймолодшою переможницею етапу в історії "Діамантової ліги". Їй вдалося виграти золото в віці 17 років і 226 днів.

Стрибки у висоту

1. Ярослава Магучіх (Україна) - 1,96

2. Мірела Демірева (Болгарія) - 1,91

3. Еріка Кінсі (Швеція) - 1,91

Також медалі завоювали ще дві представниці України. Марина Бех-Романчук посіла друге місце зі стрибків у довжину з результатом в 6,74 метра, і зовсім небагато поступилася переможниці.

Стрибки в довжину

1. Катерині Ібаргуен (Колумбія) - 6,76

2. Марина Бех-Романчук (Україна) - 6,74

3. Брук Стреттон (Австралія) - 6,73

Бігунка Ганна Рижикова фінішувала на третьому місці на дистанції в 400 метрів з бар'єрами.