• НБУ:USD 40.25
  • НБУ:EUR 43.00
НБУ:USD  40.25

21 червня

Англійський топ-клуб зганьбився у вирішальному матчі і не пробився в Лігу чемпіонів: відеоогляд

У матчі 37-го туру чемпіонату Англії "Гаддерсфілд" і "Манчестер Юнайтед" зіграли внічию з рахунком 1:1.

Рахунок був відкритий вже на 8-й хвилині, відзначився Скотт Мактоміні, який скористався помилкою суперника, увірвався в штрафну і точно пробив в кут. У другому таймі Мбенза вийшов один на один і переграв де Хеа.

В результаті нічиєї "МЮ" залишився на шостому місці в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги і втратив шанси потрапити в Лігу чемпіонів-2019/20.

"Гаддерсфілд" - "Манчестер Юнайтед" - 1:1 (0:1)

Голи: Мбенза (60) - Мактоміні (8)

"Гаддерсфілд": Лессл, Конголо, Ерік Дурм (Сміт, 46), Шиндлер, Леве, Муй, Бакуна, Прітчард, Хогг, Мбенза (Діакабі, 90), Грант.

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Шоу, Лінделеф (Діогу Далот, 83), Джонс, Янг, Погба, Матіч (Еррера, 53), Мата, Мактоміні, Санчес (Чонг, 54), Решфорд.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Манчестер Юнайтед" і "Челсі" не виявили переможця в бойовому матчі чемпіонату Англії.