Четвер, 18 квітня

18 квітня

Канада здобула фантастичну перемогу в 1/4 фіналу чемпіонату світу з хокею: відеоогляд

У чвертьфінальному матчі чемпіонату світу з хокею збірна Канади обіграла національну команду Швейцарії з рахунком 3:2. Поєдинок відбувся на стадіоні "Стіл-Арена" в Кошице.

У кінцівці зустрічі рахунок відкрив швейцарець Андрігетто, але на початку другого ігрового відрізка рівновагу відновив Стоун. Але перед свистком на перерву швейцарці знову вийшли вперед завдяки голу Хішіра. У третьому періоді канадці зуміли уникнути поразки за 0,4 секунди до фінальної сирени - відзначився Деймон Сіверсон. Овертайм пройшов з невеликою перевагою швейцарців, але переможну шайбу закинув канадець Стоун, оформивши дубль.

Канада - Швейцарія - 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0)

Голи: Стоун (26, 65), Северсон (60) - Андрігетто (19), Хішір (40)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Канада всуху розгромила США на чемпіонаті світу по хокею.