Вівторок, 23 квітня

23 квітня

Українська тенісистка виграла матч-трилер на Roland Garros

У матчі другого раунду турніру Великого шолома Roland Garros українська тенісистка Леся Цуренко в трьох сетах перемогла сербку Олександру Круніч.

Цуренко почала матч з виграшу своєї подачі, але потім програла чотири гейми поспіль. Втім, українка не здалася і зуміла зрівняти рахунок 5:5. Але наступні два гейми залишилися за сербкою, який і виграла перший сет. На початку другої партії Круніч виграла два стартові гейми, але Цуренко незабаром зрівняла рахунок. Після цього суперниці довгий час йшли нарівні, але в 12-му геймі українській тенісистці вдалося виграти подачу Круніч, а разом з нею і другий сет. У вирішальній партії точилася вперта боротьба з великою кількістю брейків. За рахунку 6:5 Круніч мала матч-бол, але Цуренко зуміла відіграти його і залишитися в грі.

Олександра Круніч (Сербія) - Леся Цуренко (Україна) - 7:5, 5:7, 9:11

У наступному колі Цуренко зіграє з румункою Сімоною Халеп, яка в даний момент є третьою ракеткою світу. Поєдинок відбудеться 1 червня.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в першому колі Цуренко обіграла Ежені Бушар.