19 квітня

18 квітня

17 квітня

16 квітня

Легендарна українська фехтувальниця виграла золото чемпіонату Європи: опубліковано відео

Українська шаблістка Ольга Харлан стала переможницею чемпіонату Європи з фехтування, який проходить в німецькому Дюссельдорфі.

У півфінальному поєдинку Харлан перемогла угорку Ганну Мартон з рахунком 15:10. У вирішальній сутичці українська спортсменка зустрілася з француженкою Манон Брюне і у впертій боротьбі здобула перемогу з рахунком 15:12.

28-річна Харлан стала чемпіонкою Європи в перший раз за останні п'ять років. Всього в її активі вже вісім золотих медалей європейської першості, дві з яких були завойовані в командних змаганнях. Також українка завоювала сім срібних і п'ять бронзових нагород континентальної першості. Крім того Харлан п'ять разів ставала чемпіонкою світу.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українки драматично втратили перемогу в фіналі Кубка світу з фехтування.