Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Український баскетболіст завоював золоту медаль на престижному турнірі: опубліковано відео

Український баскетболіст Вадим Поддубченко став переможцем в конкурсі кидків зверху на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3, який проходить в Нідерландах.

У фінальній сутичці Поддубченко зійшовся з поляком Петром Грабовскі. Суперники виконали по три кидки і набрали по 87 очок. У підсумку арбітри вирішили дати претендентам ще по одній спробі. Українцю вдався видовищний данк з розворотом і цей кидок приніс йому золоту медаль.

26-річний Поддубченко є уродженцем Стаханова, а проживає в Дніпрі.

Україна вже в третій раз в історії завоювала золоту медаль в конкурсі кидків. Раніше подібний успіх двічі вдавався Дмитру Кривенко, який ставав чемпіоном світу в 2016 і 2018 роках.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що збірна України героїчно пробилася в чвертьфінал чемпіонату світу з баскетболу.

Розділ: Спорт Тема: Баскетбол