Неділя, 28 квітня

28 квітня

Європейські ігри: Україна завоювала ще 4 золота

Українські спортсмени завоювали ще чотири золоті медалі на Європейських іграх, які проходять в Мінську.

По два "золота" в загальний залік збірної України додали гімнасти і каратисти.

Гімнаст Олег Верняєв став чемпіоном у вправах на паралельних брусах. Українець показав результат 15.333 бала, який і став найкращим. Це вже третя медаль Верняева на Європейських іграх. Раніше він завоював дві срібні медалі в багатоборстві та вправах на коні.

15-річна гімнастка Анастасія Бачинська посіла перше місце у вільних вправах, показавши результат 13.200 балів.

Українська каратистка Аніта Серьогіна стала чемпіонкою в категорії куміте до 61 кг. У фінальному поєдинку вона виявилася сильнішою за словенку Цашу Рістіч (3:1).

І нарешті ще одне "золото" Україні приніс каратист Станіслав Горуна, який мав першість в категорії куміте до 75 кг, розгромивши у фіналі представника Азербайджану Рафаеля Агаєва (4:0).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що чемпіонами Європейських ігор стали борець Жан Беленюк, боксери Олександр Хижняк та Віктор Вихрист.