Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Збірна України розгромила Бразилію в півфіналі чемпіонату світу: опубліковано відео

Паралімпійська збірна України в півфіналі чемпіонату світу розгромила команду Бразилії з рахунком 3:0. Турнір проходить в іспанській Севільї.

Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Рахунок вже на другій хвилині відкрив Віталій Романчук. У другому таймі перевагу української команди збільшив Іван Доненко. У кінцівці зустрічі Романчук оформив дубль і довів рахунок до великого.

У фіналі збірна України зіграє з Росією. Матч відбудеться 19 липня, і розпочнеться о 22.00 за київським часом.

Варто відзначити, що Україна на ЧС-2019 здобула п'ять перемог у п'яти матчах з різницею м'ячів 27:0. Раніше українці обіграли Австралію (7:0), Іспанію (10:0), Аргентину (2:0) і Нідерланди (5:0).

Повне відео матчу.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що збірна України відмовилася від поїздки в Росію на чемпіонат світу.