Четвер, 25 квітня

25 квітня

Найкращий клуб Європи сенсаційно програв іспанській команді: відеоогляд

Англійський "Ліверпуль" у товариському матчі програв іспанській "Севільї" з рахунком 1:2. Зустріч відбулася в Бостоні на стадіоні "Фенуей Парк".

На 37-й хвилині іспанці відкрили рахунок завдяки голу Ноліто. Форвард отримав пас в штрафному і в один дотик блискуче пробив в кут воріт. Англійці відігралися перед самим свистком на перерву. Після подачі з кутового м'яч відскочив до Орігі, який ударом з близької відстані переправив м'яч в сітку.

На 76-й хвилині "Севілья" залишилася в меншості через вилучення Ньяньона. Незважаючи на це іспанці добилися перемоги. У кінцівці зустрічі Посо вийшов на один на один з воротарем і холоднокровно використав свій момент.

Нагадаємо, що в минулому сезоні "Ліверпуль" став переможцем Ліги чемпіонів. "Севілья" вилетіла на стадії 1/8 фіналу Ліги Європи.

"Ліверпуль" Англія - "Севілья" Іспанія - 1:2 (1:1)

Голи: Орігі (44) - Ноліто (37), Посо (90)

"Ліверпуль": Лонерган (Міньоле, 46), Робертсон (Льюїс, 46), ван Дейк (Ловрен, 46), Александер-Арнолд (Гомес, 46), Филлипс (Брюстер, 46), Хендерсон (Мілнер, 46), Окслейд-Чемберлен (Джонс, 46), Вілсон (Кент, 46), Вейналдум (Фабіньо, 46), Вудберн (Гувер, 46), Орігі (Ларус, 46; Данкан, 80).

"Севілья": Рико (Вацлік, 46), Каррісу (К'єр, 46; Вебер, 74), Регілон (Ескудеро, 46), Дієго Карлос (Кунде, 46), Навас (Корш'я, 46), Окампос (Бен-Йеддер, 60), Фернандо (Олівер Торрес, 46), Банега (Васкес, 46), Жордан (Ньяньон, 60), Ноліто (Мунір, 46), де Йонг (Дабур, 46; Посо, 82).

Вилучення: Ньяньон (76).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що супергол Кейна приніс "Тоттенгему" перемогу над "Ювентусом" у Кубку чемпіонів.