Четвер, 28 березня

28 березня

Формула-1: Гран-прі Німеччини завершився неймовірною сенсацією

Переможцем Гран-прі Німеччини в Формулі-1 став голландський пілот Red Bull Макс Ферстаппен. Лідер сезону і діючий чемпіон Льюїс Хемілтон (Mercedes) фінішував лише на 11-му місці.

В середині гонки, яка проходила під проливним дощем, Хемілтон вилетів з траси і врізався в бар'єр. В результаті зіткнення автомобіль британця зазнав серйозних ушкоджень антикрила. Хемілтон відправився в бокси, де його машину зуміли підлатати. Втім, це не допомогло гонщику закінчити гонку в очковій зоні. Варто відзначити, що партнер Хемілтона по Mercedes Валлтері Боттас взагалі не завершив гонку, розбивши автомобіль.

Друге місце зайняв німецький пілот Ferrari Себастьян Феттель. Також на подіум піднявся російський гонщик Toro Rosso Данило Квят.

У загальному заліку продовжує лідирувати Хемілтон, в активі якого 223 очки. Боттас займає друге місце, набравши 184 очка. Ферстаппен (161) - на 3-му місці.