Вівторок, 23 квітня

23 квітня

22 квітня

Дебютант чемпіонату України виграв свій перший матч в еліті: відеоогляд

У матчі 1-го туру чемпіонату України дебютант Прем'єр-ліги ковалівський "Колос" обіграв "Маріуполь" з рахунком 2:1. Зустріч відбулася в Києві на стадіоні "Оболонь-Арена".

Гості першими відкрили рахунок. На 15-й хвилині Фомін обдурив двох захисників, увірвався в штрафний і з гострого кута пробив між ніг воротарю. Відігратися "Колосу" вдалося в кінцівці першого тайму. Автором голу став Смирний, який класним ударом з кута штрафного відправив м'яч у ворота. У середині другої тайму Гавриш блискуче виконав штрафний удар і приніс перемогу "Колосу". У кінцівці зустрічі господарі залишилися вдесятьох через вилучення Максименко, але зуміли втримати переможний рахунок.

У 2-му турі "Колос" на виїзді зіграє з "Олімпіком" (4 серпня), "Маріуполь" прийме "Олександрію" (3 серпня).

"Колос" - "Маріуполь" - 2:1 (1:1)

Голи: Смирний (41), Гавриш (67) - Фомін (15)

"Колос": Яшков, Мигунов, Максименко, Зозуля, Морозко (Парамонов, 88), Ільїн, Смирний (Лисенко, 76), Задоя, Нехтій (Костишин, 82), Мілько, Гавриш.

"Маріуполь": Худжамов, Полегенько, Яворський, Чоботенко, Чех (Дава, 80), Федорчук, Чурко (Путря, 61), Мишнєв (Топалов, 76), Вакула, Горбунов, Фомін.

Попередження: Вакула (12), Максименко (56), Путря (64), Яворський (65), Ільїн (70), Фомін (90).

Вилучення: Максименко (84).