Середа, 24 квітня

24 квітня

23 квітня

"Боруссія" завоювала Суперкубок в битві з "Баварією": відеоогляд

У матчі Суперкубка Німеччини дортмундська "Боруссія" обіграла мюнхенську "Баварію" з рахунком 2:0 і стала володарем першого трофея в сезоні.

У цілому гра вийшла досить рівною. Однак господарі краще використовували моменти, які у них були. На 48-й хвилині Пако Алькасер після передачі Джейдона Санчо поклав м'яч точно в кут воріт Мануеля Нойера. А на 69-й хвилині вже сам Санчо в результаті контратаки вийшов з голкіпером "Баварії" один на один і переграв того.

"Боруссія" - "Баварія" - 2:0

Голи: Алькасер, 48; Санчо, 69.

"Боруссія": Хітц, Герреро (Хакімі, 75), Топрак, Піщек (Вольф, 80), Аканджи, Шульц, Вітцель, Вайгль, Санчо (Ларсен, 80), Ройс, Алькасер.

"Баварія": Нойер, Зюле, Боатенг, Алаба (Санчеш, 70), Кімміх, Алькантара (Павар, 80), Горетцка, Толіссо, Коман, Мюллер (Девіс, 66), Левандовськи.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Мессі отримав серйозне покарання за звинувачення футбольних чиновників в корупції.