Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Ліга Європи: "Зоря" домоглася результативної нічиєї в битві з ЦСКА - відеоогляд

У першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи луганська "Зоря" зіграла внічию з болгарським ЦСКА з рахунком 1:1. Матч-відповідь відбудеться 15 серпня.

Українці пропустили гол на початку поєдинку. Малинов з флангу прострілив у штрафний і Евандро з близької відстані розстріляв ворота "Зорі". Відігратися луганчанам вдалося під завісу першого тайму. Захисник болгарського клубу рукою зупинив простріл у штрафний і арбітр призначив пенальті. Юрченко ударом з "точки" чітко переграв голкіпера ЦСКА. У другому таймі обидві команди мали шанси забити гол, але рахунок залишився незмінним.

ЦСКА Софія, Болгарія - "Зоря" Луганськ, Україна - 1:1 (1:1)

Голи: Евандро (13) - Юрченко (45, з пенальті)

ЦСКА: Черняускас, Туриця (Фаббріні, 62), Занєв, Альбентоса, Нуну Томаш, Тіагу Родрігеш, Бікеле, Малинов, Жеферсон (Соломон-Отабор, 77), Соу, Евандро (Кері, 82).

"Зоря": Шевченко, Абу-Ханна, Тимчик, Вернидуб, Михайличенко, Юрченко (Русин, 65), Хомченовський, Іванисеня (Арвеладзе, 70), Кочергін, Луньов (Ледньов, 65), Будківський.

Попередження: Бікеле (33), Малинов (41), Тимчик (61), Абу-Ханна (73), Фаббріні (75).