НБУ:USD  39.40

19 квітня

18 квітня

Малиновський ударно дебютував за "Аталанту" в чемпіонаті Італії: відео

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський допоміг "Аталанті" стартувати в чемпіонаті Італії з перемоги над СПАЛом.

Старт поєдинку склався для команди нашого співвітчизника не кращим чином. На 26-й хвилині вона вже програвала з рахунком 0:2. До перерви "Аталанта" змогла один м'яч відіграти.

Малиновський з'явився на полі на 54-й хвилині за рахунку 1:2. У підсумку він, хоча і не взяв участі в гольових атаках, допоміг своїй команді виграти з рахунком 3:2.

ЧЕМПІОНАТ ІТАЛІЇ

1-й тур

СПАЛ - "АТАЛАНТА" 2:3

Голи: Ді Фраченско, 6; Петанья, 26; Госенс, 34; Мюріель, 70; Мюріель 76.

СПАЛ: Беріша, Чонек, Феліпе, Вікарі, Ігор Жуліо (Флоккарі, 78), Міссіролі, Д'Алессандро (Томович, 71), Куртич, Валоті (Мурджа, 65), Ді Франческо, Петанья.

Аталанта: Голліні, Хатебур, Масьєлло (Мюріель, 55), Гімшиті, Госенс, Гомес, де Рон, Пашалич, Фройлер (Малиновський, 54), Паломіно, Сапата (Толої, 81).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що скандально відомий український футболіст забив дебютний гол за новий клуб в Європі.