23 квітня

22 квітня

21 квітня

"Динамо" здобуло яскраву перемогу в товариському матчі: відеоогляд

Київське "Динамо", скориставшись паузою в чемпіонаті України через матчі національних збірних, в товариському матчі розгромило херсонський "Кристал" з рахунком 6:0.

Кияни відкрили рахунок на початку зустрічі, Гармаш замкнув навіс зі стандарту. На 31-й хвилині перевагу "Динамо" збільшив де Пена, добивши м'яч, який відскочив від поперечини. У другому таймі відзначився Соль, який точно пробив з лінії штрафного. Четвертий гол забив Гармаш, який оформив дубль. Хавбек замкнув подачу з кутового. На 70-й хвилині Сидорчук вийшов один на один і чітко переграв воротаря. У кінцівці зустрічі дубль зробив де Пена, який точно пробив з гострого кута.

Після шести турів "Динамо" займає п'яте місце в турнірній таблиці чемпіонату України, але має один матч в запасі.

"Динамо" (Київ) - "Кристал" (Херсон) - 6:0 (2:0)

Гол: Гармаш (8, 65), де Пена (31, 87), Соль (58), Сидорчук (70)

"Динамо": Бущан, Кравченко, Кадірі, Шабанов, Сідклей, Сидорчук, Гармаш, Андрієвський, де Пена, Бесєдін, Соль.

Запасні: Сирота, Дмитрук, Романчук, Янаков, Сухоручко

Раніше "Апостроф" повідомляв, що гравці "Динамо" висловили невдоволення головним тренером.