Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

"Карпати" здобули перемогу в першому матчі з новим тренером: відеоогляд

У матчі 7-го туру чемпіонату України львівські "Карпати" обіграли полтавську "Ворсклу" з рахунком 2:1. Зустріч відбулася у Львові на стадіоні "Україна".

Рахунок був відкритий в кінцівці першого тайму, відзначився Баєнко. На 70-й хвилині Понде відновив рівновагу, реалізував пенальті. Перемогу львівському клубу приніс гол Мартінса на 80-й хвилині.

Матч з "Ворсклою" став першим для "Карпат" під керівництвом нового головного тренера Романа Санжара.

Завдяки перемозі "Карпати" піднялися на сьоме місце в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, набравши вісім очок. "Ворскла" опустилася на восьму позицію, маючи в активі сім очок.

"Карпати" (Львів) - "Ворскла" (Полтава) - 2:1 (0:1)

Голи: Понде (70, з пенальті), Мартінс (80) - Баєнко (40)

"Карпати": Підківка, Дубінчак, Мартінс, Вакуленко, Халль, Гуцуляк, Кльоц, Назарина (Войковіч, 77), Ді Франко (Лейус, 90), Понде, Жоао Діого (Бойчук, 65).

"Ворскла": Ткаченко, Сапай, Чеснаков, Пердута, Баєнко, Ребенок, Петрович (Ндіайе, 85), Луїзао, Габелок, Коломоєць (Хебай, 85), Васін (Якубу, 65).

Попередження: Коломоєць (18), Ді Франко (38), Кльоц (45), Васін (53), Чеснаков (68), Сапай (82).