Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

Команда Зінченко перед битвою з "Шахтарем" ганебно програла в чемпіонаті: відео

У матчі 5-г туру чемпіонату Англії "Норвіч" обіграв "Манчестер Сіті" з рахунком 3:2.

Провальними в плані результату для діючого чемпіона виявилися перші півгодини гри, коли в його воротах побувало два м'ячі. Перед самою перервою гості один м'яч відіграли.

На початку другого тайму "Норвіч" забив третій м'яч. Незважаючи на весь тиск, "городяни", у складі яких весь матч відіграв українець Олександр Зінченко, лише під завісу зустрічі зуміли відіграти один м'яч.

Нагадаємо, вже в середу, 18 вересня, "Манчестер Сіті" зіграє з донецьким "Шахтарем" у матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

"Норвіч" - "Манчестер Сіті" - 3:2

Голи: Маклін, 18; Кентуелл, 28; Агуеро, 45; Пуккі, 50; Родрі, 88.

"Норвіч": Крул, Байрем, Амаду, Годфрі, Льюїс, Маклін, Теттей, Буендіа (Дрміч, 83), Штіперманн (Србені, 89), Кентуелл, Пуккі.

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уокер, Стоунз, Отаменді, Зінченко, Гюндоган (Де Брюйне, 57), Родрі, Д. Сілва (Жезус, 58), Б. Сілва (Марез, 73), Агуеро, Стерлінг.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що капітан "Шахтаря" отримав страшну травму в донбаському дербі.