Вівторок, 16 квітня
  • НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

16 квітня

Найкращий клуб Європи здобув 14-ту перемогу поспіль в національному чемпіонаті: відеоогляд

У матчі 5-го туру чемпіонату Англії "Ліверпуль" на своєму полі обіграв "Ньюкасл" з рахунком 3:1. Зустріч відбулася в Ліверпулі на стадіоні "Енфілд".

Рахунок був відкритий на початку матчу, відзначився захисник гостей Віллемс. Втім, в середині тайму рівновагу відновив Мане. На 40-й хвилині Мане вивів "Ліверпуль" вперед, оформив дубль. У другому таймі третій гол мерсисайдців забив Салах.

"Ліверпуль" продовжує лідирувати в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги, вигравши п'ять матчів з п'яти. З урахуванням минулого сезону переможна серія "Ліверпуля" досягла 14 матчів.

Нагадаємо, що в минулому сезоні "Ліверпуль" став найкращим клубом Європи, вигравши Лігу чемпіонів.

"Ліверпуль" - "Ньюкасл" - 3:1 (2:1)

Голи: Мане (28, 40), Салах (72) - Віллемс (7)

"Ліверпуль": Адріан, Робертсон, Александер-Арнолд, ван Дейк, Матіп, Окслейд-Чемберлен (Мілнер, 75), Фабіньо, Вейналдум (Шакірі, 84), Мане, Орігі (Фірміно, 37), Салах.

"Ньюкасл": Дубравка, Віллемс, Дамметт, Крафт (Манкільо, 67), Ласселс, Хейден, Шелві, Атсу, Альмірон (Муто, 67), Шер (Фернандес, 80), Жоелінтон

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Ліверпуль" переміг "Арсенал" у чемпіонаті Англії.