• НБУ:EUR 40.00
НБУ:USD  39.80

28 березня

"Шахтар" почав з поразки в юнацькій Лізі чемпіонів: відео

У стартовому турі групового етапу юнацької Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" на своєму полі поступився англійському "Манчестер Сіті" з рахунком 1:3.

Гості відкрили рахунок у зустрічі на 18-й хвилині. Автором забитого м'яча став хавбек "городян" Бернабе Гарсія. На 27-й хвилині захисник "гірників" Едуард Козик відправив м'яч у ворота своєї команди, збільшивши перевагу гостей. Через шість хвилин Артем Бондаренко один м'яч відіграв. Однак на 79-й хвилині Набіль Туазі забив третій м'яч у ворота господарів, встановивши тим самим підсумковий рахунок матчу.

ЮНАЦЬКА ЛІГА УЄФА

Група С. 1 тур

ШАХТАР-U19 - МАНЧЕСТЕР СІТІ-U19 - 1:3

Голи: Бернабе, 18; Козик, 27 (автогол); Бондаренко, 33; Туазі, 79.

Нагадаємо, сьогодні в Харкові на стадіоні "Металіст" відбудеться зустріч перших команд "Шахтаря" і "Манчестер Сіті". "Апостроф" проведе онлайн-трансляцію матчу.