Вівторок, 23 квітня
  • НБУ:EUR 41.85

23 квітня

Російський клуб здивував у першому турі Ліги чемпіонів

Московський "Локомотив" несподівано обіграв на виїзді німецький "Байєр" в рамках першого туру групового турніру Ліги чемпіонів. Зустріч завершилася перемогою москвичів з рахунком 2:1.

Гості забили першими зусиллями Крихов'яка вже на 16-й хвилині. У відповідь "відзначився" Ховедес в свої ворота на 25-й хвилині.

Вирішальною стала помилка голкіпера "Байєра" Храдецки, який невдало відпасував на партнера по команді і подарував сферу Баринову, який відправив м'яч у сітку.

"Байєр" (Німеччина) - "Локомотив" (Росія) - 1:2 (1:2)

Голи: Крихов'як, 16 (0:1). Хеведес, 25, автогол (1:1). Баринов, 37 (1:2).

"Байєр": Храдецка, Л.Бендер, Та, С.Бендер, Венделл, Карім Белларабі, Чарлес Арангіс, Баумгартлінгер (Амірі, 71), Хаверц, Бейлі (Алар, 46), Фолланд.

"Локомотив": Гільєрме, Хеведес, Муріло, Чорлука, Ігнатьєв, Крихов'як, Баринов, Жемалетдінов, Жоау Маріу (Ідову, 90 + 3), Рибус, Смолов.

Попередження: Баринов, 55. Чарлес Арангіс, 76.