7 травня

6 травня

5 травня

10 на двох: російські клуби жорстоко принизили в Лізі Європи

У матчі 1-го туру групового турніру Ліги Європи російські "Краснодар" і ЦСКА зазнали принизливих поразок від швейцарського "Базеля" і болгарського "Лудогорца" відповідно.

Краснодарський клуб посипався з самого початку матчу, пропустивши гол вже на 9-й хвилині. До кінця першого тайму швейцарці забили ще один гол, а в другій половині довели справу до розгрому.

У ЦСКА справи спочатку йшли непогано, Дівєєв відкрив рахунок на 11-й хвилині. Але на початку другого тайму "армійці" пропустили три голи протягом п'яти хвилин і вже не змогли прийти в себе. У підсумку, болгарський клуб забив росіянам п'ять м'ячів.

Таким чином, росіяни провалили ігровий день в Лізі Європи, поступившись із загальним рахунком 1:10.

Варто відзначити, що 22 вересня "Краснодар" і ЦСКА зіграють між собою в матчі чемпіонату Росії.

Група C

"Базель" Швейцарія - "Краснодар" Росія - 5:0 (2:0)

Голи: Бюа (9, 40), Дзуффи (52), Вильена (54, автогол), Окафор (79)

Група Н

"Лудогорець" Болгарія - ЦСКА Росія - 5:1 (0:1)

Голи: Вандерсон (47), Лукокі (50), Кешерю (52, 68, 73, з пенальті) - Дівєєв (11)