Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

"Ліверпуль" обіграв "Челсі", побивши рекорд чемпіонату Англії: відеоогляд

У матчі 6-го туру чемпіонату Англії лондонський "Челсі" на своєму полі поступився "Ліверпулю" з рахунком 1:2.

Рахунок був відкритий на 14-й хвилині. Мане заробив штрафний в 18 метрах від воріт, Салах відкотив під удар Александер-Арнолду і 20-річний захисник пробив точно у верхній кут. В середині тайму "Челсі" вдалося забити гол, але він не був зарахований після перегляду арбітром відеоповтору. Через пару хвилин після цього Фірміно збільшив перевагу "Ліверпуля", розстрілявши ворота "аристократів" з близької відстані.

У другому таймі "Челсі" скоротив розрив у рахунку, відзначився Канті. Втім, піти від поразки лондонцям не вдалося.

З урахуванням минулого сезону "Ліверпуль" здобув 15-ту перемогу поспіль в англійській Прем'єр-лізі і це новий рекорд турніру. Мерсисайдського клуб лідирує в чемпіонаті, а "Челсі" займає лише 11-ю позицію.

"Челсі" - "Ліверпуль" - 1:2 (0:2)

Голи: Канті (71) - Александер-Арнолд (14), Фірміно (30)

"Челсі": Аррісабалага, Томорі, Емерсон (Алонсо, 15), Крістенсен (Зума, 42), Аспілікуета, Канте, Ковачич, Маунт, Жоржиньо, Вілліан, Абрахам (Батшуайі, 77).

"Ліверпуль": Адріан, Матіп, Робертсон, Александер-Арнолд, ван Дейк, Хендерсон (Лаллана, 84), Вейналдум, Фабіньо, Мане (Мілнер, 71), Фірміно, Салах (Гомес, 90).

Попередження: Томорі (20), Александер-Арнолд (57), Фабіньо (78), Ковачич (84), Мілнер (86), Алонсо (90).