Четвер, 28 березня

28 березня

"Шахтар" здобув першу перемогу в Лізі чемпіонів-2019

У матчі 2-го туру групового турніру Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" на виїзді обіграв "Аталанту" з рахунком 2:1. Зустріч відбулася в Мілані на стадіоні "Сан-Сіро".

Італійці могли відкрити рахунок вже на 16-й хвилині, але голкіпер "гірників" відбив удар з пенальті у виконанні Ілічіча. Втім, в середині тайму П'ятов невдало зіграв на виході і Сапата точно пробив головою в порожні ворота. На 41-й хвилині рівновагу відновив Мораес. Український бразилець втік сам на сам, обіграв воротаря і забив у порожні ворота.

У кінцівці матчу "Аталанта" мала кілька відмінних моментів, але перемогу здобув "Шахтар" завдяки голу Соломона на 95-й хвилині.

У 3-му турі "Шахтар" на своєму полі зіграє із загребським "Динамо". Матч відбудеться 22 жовтня.

"Аталанта" Італія - "Шахтар" Україна - 1:2 (1:1)

Голи: Сапата (28) - Мораес (41), Соломон (90+5)

"Аталанта": Голліні, Хатебур (Госенс, 57), Масьєлло (Мюріель, 68), Толоі, Кастаньо, Гомес, Пашаліч, Ілічіч (Малиновський, 57), де Рон, Паломіно, Сапата.

"Шахтар": П'ятов, Матвієнко, Ісмаїлі, Кривцов, Болбат, Алан Патрік (Соломон, 69), Степаненко, Тайсон, Коваленко, Марлос (Коноплянка, 86), Мораес.

Попередження: Кривцов (15), Степаненко (35), Ілічіч (44), Мораес (45), де Рон (49), Болбат (64), Толо (80).