НБУ:USD  39.50

20 квітня

19 квітня

"Шахтар" завоював перше очко в юнацькій Лізі чемпіонів

У матчі 2-го туру групового турніру юнацької Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" зіграв внічию з італійською "Аталантою", яка є дебютантом турніру.

АТАЛАНТА - ШАХТАР: ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЮ МАТЧУ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Українці відкрили рахунок в середині першого тайму, відзначився Судаков. Втім, піти на перерву ведучи в рахунку "Шахтарю" не вдалося. У кінцівці тайму рівновагу відновив Пікколо. Він же на 70-й хвилині вивів господарів вперед. "Шахтарю" вдалося уникнути поразки завдяки голу Абдулаєва в компенсований час.

Таким чином, "Шахтар" набрав своє перше очко в юнацькій Ліги чемпіонів. Українці разом з "Аталантою" ділять 3-4 місця в групі. Вище знаходяться "Манчестер Сіті" і загребське "Динамо", які набрали по три очки.

"Аталанта" Італія - "Шахтар" Україна - 2:2 (1:1)

Голи: Пікколі (45, 70) - Судаков (27), Абдулаєв (90+4)

"Аталанта": Джельмі, Руджери, Гут, Околи, Гізланді, Та Ріва, Джабуаа, Камб'ягі, Пікколі, Кортіновіс, Траоре.

"Шахтар": Трубін, Егбуджуо, Козик, Муравський, Якуба, Мудрик (Очеретько, 52), Криськів, Бондаренко, Судаков, Драмбаев, Сікан.