Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Ліга чемпіонів: "Барселона" вирвала перемогу в битві з "Інтером"

У матчі 2-го туру групового турніру Ліги чемпіонів іспанська "Барселона" обіграла італійський "Інтер" з рахунком 2:1.

Гості відкрили рахунок вже на 2-й хвилині, відзначився Лаутаро Мартінес. У першому таймі "Інтер" міг забити ще кілька голів, але відмінно грав воротар "Барселони" Марк-Андре тер Штеген. На 58-й хвилині рахунок зрівняв Луїс Суарес, якому вдався блискучий удар з літа. У кінцівці перемогу каталонцям приніс той самий Суарес, якого вивів сам на сам Ліонель Мессі.

"Барселона" Іспанія - "Інтер" Італія - 2:1 (0:1)

Голи: Мартінес (2) - Суарес (58, 84)

"Барселона": тер Штеген, Лангле, Семеду, Піке, Роберто, де Йонг, Артур, Бускетс (Відаль, 53), Мессі, Грізманн (Дембеле, 66), Суарес.

"Інтер": Ханданович, Шкріньяр, Годін, де Врей, Асамоа, Барелла, Сенсі (Політано, 79), Кандрева (Д`Амброзіо, 71), Брозовіч, Санчес (Гальярдіні, 66), Мартінес.

Попередження: Барелла (6), Грізманн (9), Піке (22), Роберто (52), Відаль (76), Санчес (77).