Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

"Челсі" здобув першу перемогу в Лізі чемпіонів-2019

У матчі 2-го туру групового турніру Ліги чемпіонів англійський "Челсі" на виїзді обіграв французький "Лілль" з рахунком 2:1.

Гості відкрили рахунок в середині першого тайму, відзначився Теммі Абрахам. Втім, незабаром "Лілль" зумів відновити рівновагу зусиллями Віктора Осімхена. Перемогу "Челсі" приніс гол у другому таймі Вілліана.

У 3-му турі "Челсі" на виїзді зіграє з "Аяксом". "Ліллю" належить домашня гра з "Валенсією". Обидва матчі відбудуться 23 жовтня.

"Лілль" Франція - "Челсі" Англія - 1:2 (1:1)

Голи: Осімхен (33) - Абрахам (22), Вілліан (77)

"Лілль": Меньян, Габріел, Фонте, Челік, Рейнілду, Іконі (Язиджі, 62), Сумаре, Бамба, Андре (Саншеш, 69), Луїс Араужо (Шека, 75), Осімхен.

"Челсі": Аррісабалага, Джеймс (Хадсон-Одоі, 67), Томорі, Зума, Алонсо, Маунт, Жоржиньо, Вілліан (Педро, 85), Канте, Аспілікуета, Абрахам.

Попередження: Джеймс (35), Іконі (44).