• НБУ:EUR 40.00
НБУ:USD  39.80

28 березня

Знову без перемоги: "Шахтар" зіграв внічию з "Динамо" в юнацькій Лізі чемпіонів

Команда донецького "Шахтаря" U19 зіграла внічию в матчі 3-го туру групового етапу юнацької Ліги чемпіонів із загребським "Динамо".

Рахунок у матчі на 50-й хвилині відкрив хавбек "гірників" Артем Бондаренко, який реалізував пенальті. Однак вже через 5 хвилин гостям вдалося відігратися. Результативним ударом відзначився півзахисник Ніко Янкович. Ще через 10 хвилин "Шахтар" залишився в меншості: за повторне попередження з поля був видалений захисник Даніель Егбуджуо. Проте до кінця зустрічі донецька команда змогла втримати нічийний результат.

"Шахтар" Україна - "Динамо" Загреб, Хорватія - 1:1

Голи: Бонларенко, 50 (з пенальті) - Янкович, 55.

"Шахтар": Трубін, Козик, Муравський, Якуба, Рудавський (Булеза, 85), Крисков (Гуров, 84), Судаков, Бондаренко, Егбуджуо, Сікан, Абдулаєв (Мудрик, 73).

"Динамо": Йосипович, Хрвой, Сутало, Гвардіол, Юришич, Янкович, Франич, Кризманич (Василь, 79), Карріка (Юларджія, 72), Шипош (Свржняк, 90+2), Марін.

Нагадаємо, у стартових турах юнацької Ліги чемпіонів "Шахтар" U19 програв "Манчестер Сіті" (1:3) і зіграв внічию з "Аталантою" (2:2).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Шахтар" оголосив заявку на матч Ліги чемпіонів.