Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

"Ювентус" насилу обіграв російський клуб в Лізі чемпіонів

У матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів туринський "Ювентус" на своєму полі приймав російський "Локомотив" і здобув складну перемогу з рахунком 2:1.

Цікаво, що гості вели в рахунку майже весь основний час, однак чемпіон Італії в останні 20 хвилин зустрічі зумів перевернути гру.

У складі "Локомотива" забив Олексій Міранчук ще в першому таймі, на що вже після 70-ї хвилини дублем відповів форвард "Ювентуса" Пауло Дібала.

Після трьох турів "Ювентус" набрав сім очок, у "Локомотива" три бали.

Ювентус - Локомотив 2:1

Голи: Дібала, 77, 79 - Олексій Міранчук, 30

Ювентус: Щесни - Куадрадо, Бонуччі, де Лігт, Алекс Сандро - Хедіра (Ігуаїн, 48), Пьянич, Матюїді (Рабіо, 65) - Бентанкур - Дібала (Федеріко Бернардескі, 81), Роналду

Локомотив: Гільєрме - Ігнатьєв, Чорлука, Хеведес, Ідову - Маріу, Баринов, Муріло Серкейра, Крихов'як (Коломейцев, 83), Олексій Міранчук - Едер

Попередження: Куадрадо, Матюїді - Баринов, Крихов'як.