• НБУ:EUR 45.60
НБУ:USD  41.05

20 вересня

"Динамо" спокійно вийшло до другого раунду юнацької Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1-го раунду Юнацької ліги УЄФА київське "Динамо" зіграло внічию з северомакедонской "Шкендія" з рахунком 2:2.

Кияни пропустили гол на 25 хвилині хвилині, відзначився Гаши. Відігратися українцям вдалося на початку другого тайму, гравець "Шкендії" Фетай відправив м'яч у власні ворота. У кінцівці зустрічі динамівці вийшли вперед, але втримати перемогу не змогли.

Втім, завдяки впевненій перемозі в першому матчі український клуб пробився до другого раунду.

"Шкендія-79" Північна Македонія - "Динамо" Київ Україна - 2:2 (1:0) - перший матч - 0:8

Голи: Гаши (25), Спахіу (90+3) - Фетай (52, автогол), Волошин (90, з пенальті)

"Шкендія-79": Амзай, Якупов (Імері, 46), Реджепі, Бекір, Фета, Алії (Ракипі, 85), Зубер (Реджепі, 71), Сінані, Кьямілі, Гаши (Спахіу, 67), Мурат (Адемі, 85).

"Динамо": Нещерет, Хондак, Забарний (Вівчаренко, 46), Кузик (Михайленко, 56), Ярош (Скорко, 46), Надольский (Волошин, 46), Бодня, Яцюк, Близниченко, Велетень, Здирко (Шулянскій, 63) .