Пʼятниця, 29 березня

29 березня

28 березня

"Тоттенгем" прорвало в Лізі чемпіонів: постраждали серби

У матчі 3-го туру групового турніру Ліги чемпіонів лондонський "Тоттенгем Готспур" розгромив бєлградську "Црвену Звезду" з рахунком 5:0. Зустріч відбулася в Лондоні на стадіоні "Тоттенгем Готспур".

На початку зустрічі рахунок відкрив Харрі Кейн, а незабаром Сон Хин Мін збільшив розрив у рахунку. У кінцівці тайму Сон довів рахунок до великого, оформивши дубль. У другому таймі Ламела забив четвертий гол. Остаточний рахунок встановив Кейн, який також зробив дубль.

"Тоттенгем" здобув першу перемогу в Лізі чемпіонів в нинішньому сезоні і вийшов на друге місце в турнірній таблиці групи В, набравши чотири очки. "Црвена Звезда" займає третє місце, маючи в активі три очки.

"Тоттенгем Готспур" Англія - "Црвена Звезда" Сербія - 5:0 (3:0)

Голи: Кейн (9, 72), Сон Хин Мін (16, 44), Ламела (57)

"Тоттенгем": Гассаніга, Орье, Вертонген (Фойт, 73), Санчес, Девіс, Ндомбеле, Ламела, Сіссоко, Аллі (Ло Чельсо, 79), Сон Хин Мін (Дайер, 68), Кейн.

"Црвена Звезда": Борян, Мілуновіч, Дегенек, Гобеліч, Родич, Вулич, Марін, ван Ла Парра (Вукановіч, 82), Каньяс (Петрович, 62), Гарсія, Томане (Павков, 62).