Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

"Олександрія" здобула очко в складному матчі Ліги Європи

У матчі третього туру "Олександрія" на виїзді не змогла відібрати очки у французького "Сент-Етьєна". Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Головним героєм першого тайму став захисник французької команди Габріель. У дебюті зустрічі він відкрив рахунок точним ударом з меж штрафного українців, а менш ніж через 10 хвилин відправив м'яч у сітку власних воріт після прострілу з флангу.

У першому таймі реальних моментів для взяття воріт у обох команд вже не було, хоча господарі поля активно атакували ворота Паньківа.

Другий тайм почався так, як і завершувався перший: команди більше грали в центрі поля без небезпечних моментів.

В цілому, друга половина нічого не принесла небезпечного для обох команд, але в останні десять хвилин господарі активно атакували на ворота гостей. Все було марно.

Після трьох турів "Олександрія" набрала два бали, стільки ж і у французької команди. Обидві команди ділять 3-4 місця в групі.