28 квітня

27 квітня

26 квітня

25 квітня

"Маріуполь" в скандальному матчі чемпіонату України обіграв команду з села: відеоогляд

У матчі 12-го туру чемпіонату України "Маріуполь" зі скандалом обіграв "Колос" з села Ковалівка з рахунком 2:0. Зустріч відбулася в Маріуполі на "стадіоні імені Володимира Бойка".

В середині першого тайму стався дуже спірний епізод. Після удару по воротах "Маріуполя" м'яч потрапив в руку гравцю азовців Федорчуку, але арбітр Можаровський не став призначати 11-метровий. На 39-й хвилині господарі відкрили рахунок завдяки голу Кірюханцева.

На початку другого тайму шикарний шанс упустив Чурко, який не зумів забити із прекрасної позиції. Незважаючи на це, "Маріуполю" вдалося здобути перемогу. На 86-й хвилині перевагу азовського клубу збільшив Топалов.

Завдяки перемозі "Маріуполь" випередив "Колос" в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги і тепер займає шосте місце.

"Маріуполь" - "Колос" - 2:0 (1:0)
Голи: Кірюханцев (39), Топалов (86)

"Маріуполь": Гальчук, Кірюханцев, Биков (Тищенко, 80), Чоботенко, Дава, Мишнєв, Чурко (Топалов, 70), Горбунов (Корнієнко, 68), Танковскій, Вакула, Федорчук.

"Колос": Волинець, Чорноморець, Зозуля, Максименко, Парамонов, Ільїн, Оріховський, Морозко, Смирний (Кізілатеш, 24; Костишин, 77), Нехтій (Кожушко, 66), Мілько.

Попередження: Оріховський (58), Максименко (78).

Вилучення: Максименко (90).