Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

"Баварія" гучно зганьбилася в чемпіонаті Німеччини: відео

У матчі 10-го туру чемпіонату Німеччини "Баварія" на виїзді розгромно програла "Айнтрахту". Зустріч завершилася з рахунком 1:5.

Розгромну перемогу господарів зумовило раннє видалення у гостей. На 9-й хвилині за фол останньої надії червону картку перед собою побачив Жером Боатенг. Господарі двічі скористалися чисельною перевагою до перерви і тричі - у другому таймі. "Баварія" змогла відповісти тільки черговим голом Роберта Левандовськи.

ЧЕМПІОНАТ НІМЕЧЧИНИ

10-й тур

"АЙНТРАХТ" - "БАВАРІЯ" - 5:1

Голи: Костич, 25; Соу, 33; Левандовськи, 37; Абраам, 49; Хінтереггер, 61; Пасієнсія, 85.

"Айнтрахт": Реннов, Хінтереггер, Ндіка, Абраам, да Кошта, Роде (Гачинович 71), Фернандес (Андре Сілва, 80), Костич, Соу, Дост (Камада, 64), Пасієнсія.

"Баварія": Нойєр, Алаба, Кімміх, Боатенг, Павар, Гнабрі (Горетцка, 69), Алькантара, Девіс, Коутіньо (Коман, 57), Левандовськи, Мюллер (Мартінес, 64).

Вилучення: Боатенг, 9.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що скромний клуб принизив "Барселону" в чемпіонаті Іспанії.