Пʼятниця, 10 травня

10 травня

9 травня

Ліга чемпіонів: австрійські "бики" створили сенсацію в Італії

Австрійський "Зальцбург" зумів добути очко в матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти "Наполі". Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Гості вийшли вперед вже на 11-й хвилині, коли Воланд реалізував пенальті і забив свій восьмий гол у нинішньому розіграші турніру. Відповісти неаполітанці змогли тільки під завісу першого тайму, коли відзначився Лосано.

Після чотирьох турів "Ліверпуль" набрав дев'ять балів і очолив турнірну таблицю. У "Наполі" на один бал менше. "Зальцбург" набрав чотири бали, а у "Генка" - одне очко.

"Наполі" - "Ред Булл" - 1:1

Голи: Холанд, 11 (пенальті) - Лосано, 43

"Наполі": Мерет, Маріу Руй (Луперто, 46), Максимович, Кулібалі, Ді Лоренцо, Зелінськи, Руїс, Кальєхон, Мертенс (Милик, 73), Лоренцо Інсіньє, Лосано (Льоренте, 86).

"Ред Булл": Коронел, Ульмер, Вебер, Онгене, Понграчіч (Мвепу, 46), Крістенсен, Юнузовіч, Собослоі, Мінаміно (Ашімеру, 61), Хван Хі Чхан, Холанн (Дака, 75).