• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

19 квітня

"Баварія" знищила "Боруссію" і повернулася в чемпіонську гонку

"Баварія" розгромила дортмундську "Боруссію" в матчі 11-го туру чемпіонату Німеччини з рахунком 4:0.

Рахунок у матчі був відкритий на 17-й хвилині. Бенжамен Павар навісив з правого флангу атаки "Баварії", а Роберт Левандовськи головою пробив Романа Бюркі. У дебюті другого тайму господарі закріпили свою перевагу в рахунку. Томас Мюллер втік з м'ячем по лівому флангу і виконав передачу в центр штрафного майданчика. Левандовськи пробити не дали, проте м'яч дійшов до Сержа Гнабрі, який і подвоїв перевагу чинного чемпіона. На 76-й хвилині Левандовскі оформив дубль після передачі Мюллера. А на 80-й хвилині крапку в матчі поставив Матс Хуммельс, який відправив м'яч у свої ворота.

Турнірне становище: 1. "Боруссія" М - 22 очка (10 матчів), 2. "РБ Лейпциг" - 21 (11), 3. "Баварія" - 21 (11), ... 5. "Боруссія" Д - 19 (11).

ЧЕМПІОНАТ НІМЕЧЧИНИ

11-й тур

БАВАРІЯ Мюнхен - БОРУССІЯ Дортмунд - 4:0

Гол: Левандовськи, 17; Гнабрі, 47; Левандовськи, 76; Хуммельс, 80 (автогол).

Баварія: Нойер, Павар, Мартінес, Алаба, Кімміх, Девіс, Горетцка (Алькантара, 72), Мюллер, Коман (Перішич, 75), Гнабрі (Коутіньо, 70), Левандовськи.

Боруссія: Бюркі, Хакимі, Шульц, Хуммельс, Аканджи, Вітсель, Вайгль (Алькасер, 61), Брандт, Азар, Санчо (Геррейру, 36), Гетце (Ройс, 61).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Баварія" спокійно вийшла в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.