• НБУ:USD 38.80
НБУ:USD  38.80

29 березня

Реванш вдався: Мессі приніс перемогу Аргентині над головним суперником

Збірна Аргентини обіграла національну команду Бразилії в товариському матчі, який відбувся в Ріяді (Саудівська Аравія).

Вже на 10-й хвилині зустрічі бразильці отримали шанс відкрити рахунок, проте Габріел Жезус не реалізував пенальті. Через три хвилини 11-метровий удар не зміг забити і капітан аргентинців Ліонель Мессі, проте він все ж добив м'яч у сітку воріт суперника після сейва Алісона Бекера.

Цей гол так і залишився єдиним у матчі. Таким чином, аргентинцям вдалося взяти реванш у бразильців за поразку з рахунком 0:2 у півфінальному матчі Кубка Америки влітку цього року.

ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ

БРАЗИЛІЯ - АРГЕНТИНА - 0:1

Гол: Мессі, 13.

Нереалізовані пенальті: Жезус, 10; Мессі, 13.

Бразилія: Алісон, Даніло, Мілітао, Сілва, Сандро (Лоді, 64), Артур (Фабіньо, 55), Каземіро, Пакета (Коутіньо, 46), Жезус (Рішарлісон, 73), Фірміно, Вілліан (Родріго, 73).

Аргентина: Андрада, Фойт, Песселья, Отаменді, Тальяфіко, Окампос (Гонсалес, 74), Де Пауль (Домінгес, 90), Паредес (Родрігес, 83), Ло Сельсо (Акунья, 59), Мессі, Мартінес (Аларіо, 88).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Україна поступилася Данії у надважливому матчі.