Четвер, 25 квітня

25 квітня

Найкращий клуб Європи здобув впевнену перемогу в чемпіонаті Англії

У матчі 17-го туру чемпіонату Англії "Ліверпуль" обіграв "Уотфорд" з рахунком 2:0. Зустріч відбулася в Ліверпулі на стадіоні "Енфілд".

Рахунок був відкритий на 38-й хвилині, відзначився Мохамед Салах з передачі Садіо Мане. На останній хвилині другого тайму Салах з пасу Дивока Орігі закріпив перемогу мерсисайдців.

"Ліверпуль" продовжує впевнено лідирувати в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги. Клуб набрав 49 очок, здобувши 16 перемог при одній нічиїй.

Нагадаємо, що в минулому сезоні "Ліверпуль" став найкращим клубом Європи, вигравши Лігу чемпіонів.

"Ліверпуль" - "Уотфорд" - 2:0 (1:0)
Голи: Салах (38, 90)

"Ліверпуль": Аліссон, Александер-Арнолд, Гомес, ван Дейк, Хендерсон, Мілнер, Шакірі (Окслейд-Чемберлен, 70), Вейналдум (Робертсон, 59), Мане, Салах, Фірміно (Орігі, 88).

"Уотфорд": Фостер, Фемен, Кеткарт, Маріаппа, Кабаселе, Капу, Дукур (Кіна, 87), Хьюз, Сарр, Діні (Грей, 75), Деулофеу.

Попередження: Хьюз (24), Хендерсон (43), Мілнер (57).