НБУ:USD  39.20

7 травня

6 травня

"Барселона" і "Реал" розчарували фанатів в "ель класико": відеоогляд

У перенесеному матчі 10-го туру чемпіонату Іспанії "Барселона" і "Реал" зіграли внічию з рахунком 0:0.

Першими небезпечний момент створили гості. Каземіро після навісу з флангу пробив головою, але Піке вибив м'яч з порожніх воріт. Після цього "Реал" кілька хвилин не випускав суперника з його половини поля і в одному з епізодів Варан впав у штрафному каталонців. Втім, арбітр фол не зафіксував. В середині тайму активізувалася "Барселона", міг забивати Мессі, але після його удару Рамос вибив м'яч з порожніх воріт. У кінцівці тайму Мессі вивів Альбу сам на сам, але захисник пробив повз ворота.

Другий тайм виявився набагато нудніше. Хороший момент мав Бейл, але його удар з меж штрафного виявився неточним. Через кілька хвилин Бейл все-таки переправив м'яч у ворота, але арбітр зафіксував офсайд.

У підсумку, матч так і завершився нульовою нічиєю. Команди не забили один одному голів вперше з 2002 року.

"Барселона" і "Реал" продовжують ділити перше місце в турнірній таблиці Примери, набравши по 36 очок.

У наступному турі "Барселона" вдома зіграє з "Алавесом", "Реал" на своєму полі зустрінеться з "Атлетиком".

"Барселона" - "Реал" - 0:0

"Барселона": тер Штеген, Семеду (Відаль, 55), Лангле, Альба, Роберто, Ракітіч, де Йонг, Піке, Суарес, Мессі, Грізманн (Фаті, 83).

"Реал": Куртуа, Менді, Варан, Рамос, Карвахаль, Кроос, Вальверде (Модріч, 80), Іско (Родріго, 80), Каземіро, Бейл, Бензема.

Попередження: Ракітіч (21), Суарес (40), Лангле (45), Каземіро (66), Бейл (70), Іско (76), Рамос (78).