Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

Переможець Ліги чемпіонів з величезними труднощами пробився у фінал Клубного чемпіонату світу

Англійський "Ліверпуль" в півфіналі Клубного чемпіонату світу обіграв мексиканський "Монтеррей" з рахунком 2:1.

Зустріч видалася для переможця Ліги чемпіонів вкрай непростий, так як вирішальний м'яч англійці забили вже в компенсований арбітром час.

У першому таймі команди обмінялися голами вже до 15-ї хвилини. На точний удар Кейта мексиканці відповіли взяттям воріт у виконанні Фунеса.

Ключовим став точний удар Фірміно на 90+1 хвилині.

У фіналі Ліверпуль зіграє з бразильським "Фламенго".

Монтеррей - Ліверпуль 1:2

Голи: Фунес, 14 - Кейта, 12, Фірміно, 90+1

Монтеррей: Баровера - Медіна, Монтес (Лаюнен, 79), Санчес, Ванджоні - Пабон Ріос (Меса, 82), Родрігес, Пісарро (Гонсалес, 90), Ортіс, Гальярдо Васконселос - Фунес

Ліверпуль: Аліссон - Мілнер (Александер-Арнольд, 74), Хенерсон, Гомес, Робертсон - Окслейд-Чемберлен, Кейта, Лаллана - Салах, Орігі (Фірміно, 85), Шакірі (Мане, 68)

Попередження: Ванджоні, Мохамед, Гальярдо - Гомес, Клопп