Неділя, 28 квітня

28 квітня

"Ліверпуль" виграв титул найсильнішої команди світу: відеоогляд

"Ліверпуль" обіграв "Фламенго" з рахунком 1:0 у фіналі клубного чемпіонату світу, який проходив в місті Доха (Катар).

Вже на 1-й хвилині зустрічі Роберто Фірміно міг відкрити рахунок, проте не реалізував вихід один на один з Дієго Алвесом, пробивши вище воріт. Провівши ще кілька непоганих атак на старті поєдинку, "Ліверпуль" заспокоївся. "Фламенго" перехопив ініціативу, але всерйоз потривожити Алісона до перерви не зміг.

На старті другої половини зустрічі "Ліверпуль" міг забити двічі. Спочатку Фірміно пробив у штангу з меж штрафного, а потім Салах відправив м'яч поруч зі штангою після прострілу з правого флангу. "Фламенго" відповів двома ударами Габріела Барбози - перший прийшовся вище воріт, а з другим впорався Алісон. У підсумку другий тайм теж завершився без забитих м'ячів.

Перемогу ж "червоні" вирвали в першому овертаймі. Садіо Мане віддав передачу на Фірміно, той прибрав Дієго Алвеса і відправив м'яч практично в порожні ворота.