Неділя, 5 травня

5 травня

4 травня

"Манчестер Сіті" здобув важливу перемогу в чемпіонаті Англії: відеоогляд

У матчі 18-го туру чемпіонату Англії "Манчестер Сіті" обіграв "Лестер Сіті" з рахунком 3:1. Зустріч відбулася в Манчестері на стадіоні "Етіхад".

Гості відкрили рахунок в середині першого тайму, відзначився Джеймі Варді. Незабаром манчестерський клуб відновив рівновагу завдяки голу Ріяда Мареза. У кінцівці тайму "Манчестер Сіті" вивів вперед Ілкай Гюндоган, який реалізував 11-метровий. У другому таймі перевагу господарів збільшив Габріел Жезус.

Незважаючи на поразку "Лестер Сіті" з 39 очками зберіг друге місце в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги. "Манчестер Сіті" як і раніше займає третє місце, набравши 38 очок.

"М анчестер Сіті" - "Лестер Сіті" - 3:1 (2:1)

Голи: Марез (30), Гюндоган (43, з пенальті), Габріел Жезус (69) - Варді (22)

"Манчестер Сіті": Едерсон, Отаменді, Уокер, Менді, Фернандіньо, де Брюйне, Гюндоган (Родрі Ернандес, 79), Марез, Бернарду Сілва, Стерлінг, Габріел Жезус.

"Лестер Сіті": Шмейхель, Рікарду Перейра, Еванс, Чілуелл, Сеюнджю, Тілеманс (Прат, 77), Медісон, Ндіді, Барнс (Олбрайтон, 64), Перес (Грей, 68), Варді.

Попередження: Сеюнджю (35), Ндіді (51), де Брюйне (59), Гюндоган (71).